Profesjonalne tłumaczenia z angielskiego i na angielski

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych klientów, wykonujemy tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentów z i na język angielski, niezależnie od ich specyfiki oraz stopnia skomplikowania. Dzięki zespołowi profesjonalistów specjalizujących się w wielu dziedzinach możemy zaproponować Państwu zarówno przekłady zwykłe, jak i przysięgłe w formie ustnej lub pisemnej. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych, potrzebujących przekładów prywatnych dokumentów, a także przedsiębiorców i instytucji publicznych zainteresowanych przekładem firmowych pism i umów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego biura, w którym zrealizujemy dla Państwa nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Jakie dokumenty tłumaczymy w języku angielskim?

Z i na język angielski przekładamy wszelkiego rodzaju dokumenty, akty i pisma w dowolnej dziedzinie. Mogą to być akty prawne, dokumentacja medyczna czy różnego rodzaju umowy handlowe, certyfikaty, dyplomy lub teksty naukowe, których tłumaczenie jest konieczne dla naszego klienta. Przyjmujemy także zlecenia na przygotowanie przekładu mniej popularnych form tekstów takich jak strony www, opisy produktów czy materiały reklamowe.

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju tłumaczenia Państwo potrzebują, wystarczy dostarczenie zdjęć lub skanów tekstów, aby otrzymać szczegółową wycenę, a następnie ekspresowo zrealizowany przekład z lub na język angielski.

Co wyróżnia nasze biuro tłumaczeń?

Poza szeroką ofertą języków, w jakich przekładamy wszelkiego rodzaju dokumenty, mogą Państwo liczyć na w pełni profesjonalną i indywidualną obsługę. Każde zlecenie w naszym biurze realizowane jest na podstawie indywidualnych potrzeb klienta, dlatego korzystając z naszych usług, mają Państwo pewność, że przygotowane przez nas teksty spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, dzięki czemu mogą Państwo złożyć zamówienie lub skonsultować się z naszymi specjalistami w dogodnych dla Państwa godzinach. Doskonale wiemy, że wiele sytuacji wymaga szybkiego wykonania przekładu, dlatego naszym klientom zapewniamy także szybką realizację tłumaczeń z i na język angielski, ale także w kilkudziesięciu innych językach — zapraszamy!