Tłumaczenia techniczne wysokospecjalistyczne

Zaliczane do jednych z najtrudniejszych tłumaczenia dokumentacji technicznej: maszyn, instrukcji obsługi itd. to usługa, jaką oferujemy klientom prywatnym, biznesowym czy instytucjonalnym.
Tego rodzaju zlecenia wymagają nie tylko znajomości danej branży, ale także umiejętności posługiwania się fachową terminologią. Prowadzone przez nas biuro tworzą wykwalifikowani tłumacze nie tylko o wysokich kompetencjach językowych, ale i wykształceni kierunkowo. W ten sposób zapewniamy Państwu profesjonalne przekłady spójne językowo i merytorycznie.

Tłumaczenia instrukcji obsługi i dokumentacji technicznej

Specjalizujemy się w tłumaczeniach obejmujących instrukcje obsługi różnych sprzętów oraz urządzeń, a także ich specyfikacje czy oprogramowania. Dokumentację techniczną maszyn możemy przygotować w kilkudziesięciu językach obcych.
Realizujemy zlecenia dla takich branż jak np. budownictwo i architektura, energetyka, transport (lotnictwo, kolejnictwo, gospodarka morska, transport drogowy, spedycja), informatyka, geodezja i kartografia, elektronika, automatyka i robotyka czy mechanika i mechatronika. Jeśli potrzebują Państwo tego rodzaju pomocy, zapraszamy do współpracy!