Tłumaczenia dokumentów urzędowych oraz pism sądowych

Jednym z najczęściej zlecanych przekładów w naszym biurze są właśnie tłumaczenia dokumentów urzędowych oraz pism sądowych. Wymagają one wykonania przekładu uwierzytelnionego (przysięgłego), dlatego nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby z dbałością o najdrobniejszy detal zrealizować każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie.

Tłumaczenia dokumentów urzędowych

W ramach materiałów urzędowych zajmujemy się przekładami dokumentów sporządzanych przez organy administracji lub urzędy. Wykonujemy więc tłumaczenia takich materiałów jak wszelkiego rodzaju decyzje, wezwania, wnioski, zaświadczenia, protokoły, uchwały, orzeczenia, postanowienia czy instrukcje.

Tłumaczenia pism sądowych

Doskonale wiemy, że są to jedne z najbardziej wymagających materiałów, ponieważ wymagają użycia specjalistycznego języka i zachowania merytoryki zgodnej z oryginałem. Jest to bowiem kluczowe dla zapewnienia rzetelnego i dokładnego tłumaczenia. Nasz zespół wykona przekłady takich pism sądowych jak pozew, skarga kasacyjna, zażalenie, oświadczenie strony, odwołanie czy wniosek o umorzenie postępowania lub zabezpieczenie dowodu.

Z jakimi językami pracujemy?

Nasz zespół to specjaliści wielu specjalistycznych branż w tym medycznej, reklamowej, motoryzacyjnej, przemysłowej czy prawnej. Nasi tłumacze przekładają nawet najbardziej skomplikowane dokumenty urzędowe i pisma sądowe, zapewniając perfekcyjne odtworzenie merytoryki oraz słownictwa oryginały z i na najbardziej popularne języki takie jak m.in.: angielski, niemiecki, hiszpański, ukraiński, rosyjski, francuski czy chiński. Zajmujemy się także przekładami zdecydowanie rzadziej używanych na świecie języków obcych jak szwedzki, duński, chorwacki, arabski, grecki, gruziński czy norweski.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą naszego biura, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny tłumaczenia, którą znajdą Państwo w górnej zakładce menu naszej strony. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe przedstawiając kosztorys uwzględniający długość i specyfikę Państwa dokumentów urzędowych lub pism sądowych.