Tłumaczenia specjalistyczne dla różnych branż

W ofercie naszego biura znajdują się m.in. tłumaczenia specjalistyczne: medyczne, dokumentów samochodowych, w tym dowodu rejestracyjnego oraz innych. Obejmują przekłady tekstów opisujących zagadnienia z różnych dziedzin. Tłumacz oprócz perfekcyjnej znajomości obydwu języków (oryginalnego/ojczystego i docelowego/obcego), musi mieć również sporą wiedzę z danej branży, aby zrealizować zlecenie w sposób poprawny merytorycznie, zrozumiały i satysfakcjonujący dla klienta.

Nasze biuro zatrudnia osoby, które świetnie radzą sobie z tematyką m.in. biznesową, finansową, farmaceutyczną, techniczną, prawniczą czy sądową. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość i rzetelność w tłumaczeniach specjalistycznych obejmujących różne dokumenty samochodowe, medyczne oraz inne. Poradzimy sobie z nawet najbardziej wymagającymi tekstami.

Jeśli potrzebne są Państwu np.:
• dowód rejestracyjny,
• akt notarialny,
• wyniki badań,
• opinia lekarska,
• wyrok sądu,
• opis leków lub ulotek substancji czy preparatów chemicznych
w innym języku, wykonamy przekład w trybie zwykłym lub ekspresowym. Zapraszamy do kontaktu!

W naszym biurze wykonujemy także tłumaczenia specjalistyczne dla każdej branży. Z dbałością o najdrobniejszy szczegół przygotowujemy dla naszych klientów przekłady takich dokumentów jak akty urodzenia, zgonu czy małżeństwa; dyplomów i certyfikatów; pism urzędowych; a także dokumentacji medycznej, naukowej, logistycznej oraz biznesowej. Dzięki zespołowi profesjonalistów specjalizujących się w wielu branżach dokładamy wszelkich starań, aby opracowane przez nas tłumaczenia specjalistyczne dokładnie odzwierciedlały oryginał, niezależnie od stopnia skomplikowania przekładu. Zajmujemy się realizacją zamówień z i na najbardziej popularne aktualnie języki obce takie jak angielski, niemiecki, ukraiński czy francuski, jaki i zdecydowanie rzadziej wykorzystywane norweski, hiszpański czy rosyjski. Jednocześnie zapewniamy, że do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, dzięki czemu mają Państwo pewność, że zostanie ono zrealizowane dokładnie w taki sposób, formie oraz trybie, jakie sobie tego Państwo życzą.