Profesjonalne tłumaczenia z ukraińskiego i na ukraiński

Jesteśmy biurem, które tworzy zespół tłumaczy przysięgłych wielu, nawet najmniej popularnych języków świata. Wszystko to sprawia, że możemy zaoferować kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę każdemu klientowi — zarówno indywidualnemu, jak i biznesowemu. Jedną z naszych specjalności są usługi realizowane w języku ukraińskim, w którym przekładamy zarówno ustnie, jak i pisemnie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych przekładów, dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Tłumaczenia polsko-ukraińskie

W naszym biurze mogą Państwo skorzystać z szerokiej oferty usług w tym przekładów specjalistycznych, handlowych, prawniczych oraz technicznych z lub na język ukraiński. W ramach tłumaczeń specjalistycznych zajmujemy się dokumentami księgowymi, logistycznymi, bankowymi, naukowymi, medycznymi, pismami urzędowymi, certyfikatami oraz aktami małżeństwa, zgonu i urodzenia,  prawa jazdy, zaświadczeń ZNO, atestatów z suplementem, dyplomów o wykształceniu wyższym, certyfikatów, kart szczepień itp. Dla klientów handlowych realizujemy także zlecenia na pełnomocnictwa, dokumentacje przetargowe, umowy handlowe i akty założycielskie. Wykonujemy również przekłady instrukcji obsługi, dokumentacji technicznej, stron www, opisów produktów czy materiałów reklamowych. Tak szeroka oferta pozwala nam zapewnić obsługę każdego klienta, niezależnie od tego, z jakimi materiałami się do nas zgłosi.

Poza samym tłumaczeniem zwykłym lub przysięgłym w języku ukraińskim zapewniamy także, że teksty pisane przez naszych specjalistów są nie tylko poprawne, ale także mają odpowiedni styl, dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zarówno tego indywidualnego, jak i biznesowego.

Jak zamówić tłumaczenie polsko-ukraińskie?

Każde zlecenie w naszym biurze realizowane jest w pełni indywidualnie. Dlatego wcześniej zapraszamy do skorzystania z wyceny — niezbędne będą Państwa dane kontaktowe, wybór rodzaju usługi, a także przesłanie zdjęć bądź skanów dokumentów. Całość zostanie dokładnie zweryfikowana przez naszych specjalistów i wyceniona na podstawie rodzaju usługi oraz poziomu jej skomplikowania.